Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Admin

Mesaje : 37
Data de înscriere : 26/06/2009

Regulament CENTER Empty
MesajSubiect: Regulament CENTER   Regulament CENTER EmptySam Iun 27, 2009 4:51 am

Regula nr.1

Setãri obligatorii
Half Length: 6 min
Difficulty Level: World Class
Keeper Difficulty Level: World Class
Game Speed: Normal sau Fast (fiecare dupã preferinþe pentru viteza jucãtorilor)
Injuries: On
Offsides: On
Bookings: On

Este interzis sa iti injuri adversarul . Cine o face pierde 3-0.

Regula nr.2

In FIFA NIGTH-SENZATION este permis ORCE in afara de:
A muta portarul la lovituile libere si cornere
A da cu mingea pe bara

In cazul in care jucati in fazele finale ex. optimi sferturi semifinale sau meciuri in care doar 1 merge mai departe in caz de egalitate iar aceasta nu e perfecta castiga cel care a dat mai multe goluri in deplasare.

Observartii:

1. Nu injurati, nu va ironizati adversarul , evitati comentariile de dupa meciuri
2. La 3 etape consecutive nejucate userul in cauza este exclus din campionat
3. Nu trageti de timp chiar daca scorul este foarte strans si sunt ultimele minute de joc
4. Daca nu puteti disputa un meci, il puteti amana , postand in topicul corespunzator
5. Daca un meci se deconecteaza in minutul x se vor juca minutele ramase + inca 10 minute ... ex :daca un meci se deconecteaza in minutul 30 se va juca un nou meci pana in minutul 70 , adunandu-se apoi scorurile
6. Daca in perioada de transferuri depasiti bugetul cu 15 sau mai multe milioane vi se va lua un jucator !!!